Historie a současnost školy


Počátky existence naší školy se datují do roku 1994, kdy vznikla pod názvem Polabská soukromá akademie. Nejprve jsme nabízeli pouze jeden studijní obor, ale postupně se vzdělávací nabídka rozšiřovala. V roce 2006 se z nás stalo Anglické gymnázium – Agys, a tím jsme až doposud.

 
 

Škola pro budoucnost


Jsme „školou, která ti otevře cestu do světa“. Vytváříme špičkové vzdělávací podmínky pro studenty, kteří mají ambice vyrazit do světa a stát se těmi nejúspěšnějšími. Enormní důraz klademe na angličtinu a jazykovou přípravu, protože právě ta je důležitou součástí úspěchu v globálním světě. Nadstandardní úroveň jazykové výuky dokládá i fakt, že jsme akreditovaným centrem pro vykonávání mezinárodních Cambridgeských zkoušek a že spolupracujeme se zahraničními školami v Itálii a Německu.

 
 

Agys v číslech


 
máme
0
let zkušeností
nabízíme
0
unikátní obory
k maturitě jsme dovedli
0
absolventů
učí u nás
0
vynikajících specialistů

Vyučujeme následující obory

Image

Anglické gymnázium


Ideální obor pro jazykově nadané studenty. Absolventi budou vládnout angličtinou a dalšími jazyky a mohou se směle vrhnout do studia na českých nebo zahraničních univerzitách.


Zjisti víc o gymnáziu

Image

Gymnaziální lyceum


Lyceum spojuje kvalitu gymnázia s odbornými předměty. Důraz klademe na jazyky  spolu s přírodními vědami, aby měli studenti maximální manévrovací prostor při volbě dalšího studia.


Zjisti víc o lyceu

Image

PR, média a mkt komunikace


Moderní obor pro komunikativní lidi. Absolventi jsou odborníci schopní pracovat v oblastech, jako je marketing, komunikace, PR, prosadí se také jako tiskoví mluvčí, nebo odborníci pro styk s veřejností.


Zjisti víc o PR

Zaujali jsme tě?


A to ještě nevíš to nejpodstatnější!


Zjisti, proč studovat Agys