Agys ti otevře cestu do světa

 

 
Rozšířenou výukou angličtiny a dalších cizích jazyků to na Agysu jen začíná. Mezinárodně uznávané certifikáty, zahraniční exkurze a stáže, rodilí mluvčí a 7 cizích jazyků jsou samozřejmostí. Studenti, kteří nesedí s rukama v klíně a dobývají svět. Přidáš se k nim i ty?
 
 
 

Co si o nás myslí absolventi?


 
Image

„Studium mi dalo široký všeobecný přehled, který je v mojí práci klíčový, k tomu schopnost komunikovat v češtině i v angličtině. A v neposlední řadě kamarády, s nimiž se, i přes moje vytížení, dál stýkám. Přeji „svojí“ škole do budoucna nadané žáky a šikovné učitele, aby si udržela vysokou laťku, kterou měla, když jsem v jejích lavicích sedával já.“

MICHAL STRNAD
Generální ředitel skupiny Czechoslovak group

Agys v číslech

0

unikátní obory


0

cizích jazyků


0

absolventů


0 %

úspěšnost u maturit

 

To nejlepší z Agysu


 

Angličtina na úrovni


Kvalitní angličtina je dnes povinností. Proto se budeš odborné předměty učit i v tomhle jazyce, aby se ti angličtina dostala pořádně pod kůži.


Zahraniční stáže


Vyraz do zahraničí nasbírat zkušenosti, poznej cizí kulturu a zažij věci, které v Česku nezažiješ. Stačí jen chtít – umožníme ti to!


Příprava na univerzitu


Téměř všichni naši absolventi pokračují na univerzitu. Najdeš je na prestižních univerzitách nejen v Česku, ale po celém světě.Odborníci z praxe


Na Agys pravidelně zveme odborníky z praxe. Potkáš profesory, překladatele, novináře, cestovatele a spoustu dalších, kteří ti dají tipy a triky do praxe i života.


7 cizích jazyků


Na každém oboru ovládeš alespoň 2 cizí jazyky. Kromě angličtiny si můžeš vybrat až z 6 dalších, třeba španělštiny, němčiny nebo francouzštiny.


Prestižní spolupráce


Mezi naše partnery patří vysoké školy, univerzity i mezinárodní firmy a stále hledáme nové, aby naši studenti získali co nejvíce příležitostí a možností.Rodilí mluvčí


Během studia tě na všechny zákeřnosti cizích jazyků připraví rodilí mluvčí. Konverzuj třeba s Australanem, Francouzem, nebo Španělem.


Maturita bez obav


Maturitu u nás dá více než 95 % studentů. Opravdu nemusíš mít strach, že bychom tě skvěle nepřipravili.Zkoušky Cambridge English


Jsme jedna z mála škol, kde si můžeš udělat mezinárodní zkoušky Cambridge English!

 

Agys je soukromá škola?


 

Tak to ne! Přece nepůjdu na školu, kde mají...

Image

95% úspěšnost u maturit


Naši studenti se maturit nebojí. Díky skvělé přípravě každoročně uspěje více než 95 % studentů. Mohou se tak bez problémů rozhodovat, kam budou pokračovat po střední škole!


Image

až 23 hodin týdně v angličtině


Na všech oborech učíme některé odborné předměty v angličtině, aby byli naši studenti připraveni do současného světa. Na oboru anglické gymnázium učíme až 23 hodin týdně pouze v angličtině!


Image

téměř všechny absolventy na VŠ


Agysem studium nekončí. Přestože naši studenti mají nabídky práce a spoustu možností už po škole, naprostá většina pokračuje na prestižní univerzity v Česku i v zahraničí.

Image

důraz na individuální přístup


Spousta škol nemůže nebo nezvládá studentům poskytovat kvalitní servis a dbát na jejich individuální potřeby. Pro nás je ale individuální přístup klíčový – jen tak mohou studenti naplno využít svůj potenciál.

 

Co o nás říkají naši absolventi


 
Image

"Při výběru školy pro mě možnost studia v angličtině byla jasnou volbou. Postupem času mě individuální přístup učitelů a skvělý kolektiv pouze utvrdil ve správnosti mého rozhodnutí. Škola vás má nejen připravit na pokračování ve studiu, ale také učit funkci mezilidských vztahů."

Eva Becková
Absolventka Anglické gymnázium


Image

" Zaujal mě obor Public Relations, který se týká něčeho, co bych v budoucnu ráda dělala - Marketing. Několik let se věnuji natáčením videí na Youtube a vystupováním na Instagramu pod přezdívkou Fallenka."

Andrea Havelková
Absolventka PR, média a komunikace


Image

"Když jsem zjistila, že v Pardubicích existuje obor PR, marketing a marketingová komunikace, věděla jsem, že je to přesně pro mě. Na Agysu jsem mohla rozvíjet svůj zájem jak v marketingu, tak i v oblasti Public Relations."

Inika Šedivá
Absolventka PR, média a komunikace

Přesvědčili jsme tě?


Zjisti si informace o přijímačkách, ať ti nic neuteče.


Stačí kliknout zde