Agys ti otevře cestu do světa

 

 

Rozšířenou výukou angličtiny a dalších cizích jazyků to na Agysu jen začíná. Mezinárodně uznávané certifikáty, zahraniční exkurze a stáže, rodilí mluvčí a 6 cizích jazyků jsou samozřejmostí. Studenti, kteří nesedí s rukama v klíně a dobývají svět. Přidáš se k nim i ty?

 

Co si o nás myslí absolventi?


 
Image

„Studium mi dalo široký všeobecný přehled, který je v mojí práci klíčový, k tomu schopnost komunikovat v češtině i v angličtině. A v neposlední řadě kamarády, s nimiž se, i přes moje vytížení, dál stýkám. Přeji „svojí“ škole do budoucna nadané žáky a šikovné učitele, aby si udržela vysokou laťku, kterou měla, když jsem v jejích lavicích sedával já.“

MICHAL STRNAD
Generální ředitel skupiny Czechoslovak group

Agys v číslech

0

unikátní obory


0

cizích jazyků


0

absolventů


0 %

úspěšnost u maturit

 

To nejlepší z Agysu


 

Angličtina na úrovni


Kvalitní angličtina je dnes povinností. Proto se budeš odborné předměty učit i v tomhle jazyce, aby se ti angličtina dostala pořádně pod kůži.


Zahraniční stáže


Vyraz do zahraničí nasbírat zkušenosti, poznej cizí kulturu a zažij věci, které v Česku nezažiješ. Stačí jen chtít – umožníme ti to!


Příprava na univerzitu


Téměř všichni naši absolventi pokračují na univerzitu. Najdeš je na prestižních univerzitách nejen v Česku, ale po celém světě.Odborníci z praxe


Na Agys pravidelně zveme odborníky z praxe. Potkáš profesory, překladatele, novináře, cestovatele a spoustu dalších, kteří ti dají tipy a triky do praxe i života.


6 cizích jazyků


Na každém oboru ovládeš alespoň 2 cizí jazyky. Kromě angličtiny si můžeš vybrat až z 6 dalších, třeba španělštiny, němčiny nebo francouzštiny.


Prestižní spolupráce


Mezi naše partnery patří vysoké školy, univerzity i mezinárodní firmy a stále hledáme nové, aby naši studenti získali co nejvíce příležitostí a možností.Rodilí mluvčí


Během studia budeš mít konverzace i s rodilými mluvčími, kteří tě připraví na zákeřnosti cizích jazyků.Maturita bez obav


Maturitu u nás dá více než 95 % studentů. Opravdu nemusíš mít strach, že bychom tě skvěle nepřipravili.Zkoušky Cambridge English


Jsme jedna z mála škol, kde si můžeš udělat mezinárodní zkoušky Cambridge English!

 

Agys je soukromá škola?


 

Tak to ne! Přece nepůjdu na školu, kde mají...

Image

95% úspěšnost u maturit


Naši studenti se maturit nebojí. Díky skvělé přípravě každoročně uspěje více než 95 % studentů. Mohou se tak bez problémů rozhodovat, kam budou pokračovat po střední škole!


Image

až 20 hodin týdně v angličtině


Na všech oborech učíme některé odborné předměty v angličtině, aby byli naši studenti připraveni do současného světa. Na oboru anglické gymnázium učíme až 20 hodin týdně pouze v angličtině!


Image

téměř všechny absolventy na VŠ


Agysem studium nekončí. Přestože naši studenti mají nabídky práce a spoustu možností už po škole, naprostá většina pokračuje na prestižní univerzity v Česku i v zahraničí.

Image

důraz na individuální přístup


Spousta škol nemůže nebo nezvládá studentům poskytovat kvalitní servis a dbát na jejich individuální potřeby. Pro nás je ale individuální přístup klíčový – jen tak mohou studenti naplno využít svůj potenciál.

 

Co o nás říkají naši studenti a absolventi


 
Image

"Při výběru školy pro mě možnost studia v angličtině byla jasnou volbou. Postupem času mě individuální přístup učitelů a skvělý kolektiv pouze utvrdil ve správnosti mého rozhodnutí. Škola vás má nejen připravit na pokračování ve studiu, ale také učit funkci mezilidských vztahů."

Eva Becková
Studentka Anglické gymnázium


Image

"Momentálně studuji 3. ročník Anglického gymnázia v Pardubicích. Zaujal mě obor Public Relations, který se týká něčeho, co bych v budoucnu ráda dělala - Marketing. Několik let se věnuji natáčením videí na Youtube a vystupováním na Instagramu pod přezdívkou Fallenka."

Andrea Havelková
Studentka PR, média a komunikace


Image

"Když jsem zjistila, že v Pardubicích existuje obor PR, marketing a marketingová komunikace, věděla jsem, že je to přesně pro mě. Na Agysu mohu rozvíjet svůj zájem jak v marketingu, tak i v oblasti Public Relations."

Inika Šedivá
Studentka PR, média a komunikace

Přesvědčili jsme tě?


Zjisti si informace o přijímačkách, ať ti nic neuteče.


Stačí kliknout zde