Mgr. Anna Kroulíková

vyučující anglického jazyka, koordinátorka zahraničních projektů

Anna Kroulíková vystudovala bakalářský obor Anglický jazyk a literaturu na Filozofické fakultě a magisterský obor Učitelství anglického jazyka pro střední školy na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Během studia se díky programu Erasmus+ zúčastnila půlročního studijního pobytu v Mnichově. Po promoci pracovala 5 let v nadnárodní společnosti jako HR Supervisor se zaměřením na cizojazyčné pracovníky a služební cesty do zahraničí. V současnosti pro tuto firmu stále překládá.

Na Agysu vyučuje anglický jazyk a zároveň je koordinátorkou Erasmu+. Jejím cílem je připravit studenty na mezinárodní pracovní prostředí a naučit je jazykové dovednosti, které jim pomohou dosáhnout úspěchu v jejich profesním životě.